Herbalife SKIN Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici

Fiyat:
615,00 TL
İndirimli Fiyat (%43,9) :
345,00 TL
Kazancınız 270,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Herbalife SKIN Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici


Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon. Cildinizin, makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur.
 

 • Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.*
 
 • Cildin yalnızca 7 günde daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.**
 
 • Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.***
 
 • Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde ya da sadece hafif bir nemlendirme istediğinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz.
 
 • Bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir.
 
 • İlave paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 

Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde;
 

B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdegi yağı, Spilanthes Acmella çiçeği yağı, Avustralya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunmaktadır.
 

50 ml

#0830

 

* 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde cilt sertliği Visioscan tarafından test edilmiştir.

** Denekler; 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir. Deneklerin %96’sının cildinin görünümünde 7 günde, pürüzsüzlük, yumuşaklık, ışıldama ve aydınlanma alanlarında gelişim gözlemlenmiştir. Deneklerin %93’ünün 7 günde cilt parlaklığında gelişim gözlemlenmiştir.

*** Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir. Deneklerin tamamının cildinin nem oranının ilk ölçülen değerlerinin iki katına çıktığı gözlemlenmiştir.


 


HERBALIFE SKIN DAILY GLOW MOISTURISER


All-purpose hydrating lotion with illuminating properties to give your face a healthy glow. Skin looks radiant, even without makeup.
 

 • Helps diminish the appearance of fine lines and wrinkles in just 7 days*

   

 • Clinically tested to show that skin looks more glowing and feels softer and smoother in just seven days.
 
 • Clinically shown to double skin’s moisture for eight hours.
 
 • This product is ideal for any occasion where you want your skin to look fresh and silky soft or when you just want some light-weight moisture.
 
 • Perfect for men and women and suitable for all skin types.
 
 • No added parabens. Dermatologist tested
 

Exclusively formulated with:


Vitamin B3, antioxidant Vitamins C and E and Aloe Vera, Sunflower seed oil, Spilanthes Acmella Flower Extract, Macadamia nut oil, Olive oil, Sesame seed oil

 

50 mL airless pump

#0830

 

*Clinically tested on subjects for skin roughness measured by Visioscan and Reverse Photo Engineering at intervals of zero, seven and 42 days.

**Tested on subjects measured by visual expert grading on intervals of two, four and seven days.

***Tested on subjects, measuring skin moisture levels at eight-hour intervals. Skin of 100% of subjects showed double the moisture levels over baseline after eight hours.

 

Tested on subjects measured by visual expert grading on intervals of two, four and seven days. 96% of subjects showed improvement over seven days in smoothness, softness, glow and radiance. 93% showed improvement over seven days for luminosity.
 

Tested on subjects, measuring skin moisture levels at eight-hour intervals. Skin of 100% of subjects showed double the moisture levels over baseline after eight hours.
 
SIK SORULAN SORULAR :

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin SKU numarası nedir?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin SKU numarası #0830.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin boyutu nedir?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, 50 ml'dir.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin temel içerikleri nelerdir ve ne işe yarar?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve Aloe Vera, ayçiçek çekirdeği yağı,Spilanthes Acmella çiçeği yağı, Avustralya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunmaktadır. Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon. Cildinizin, makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin temel faydaları nelerdir?
Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur.* Cildin yalnızca 7 günde daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir.** Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlemlenmiştir.*** Cildinizin taze ve yumuşacık görünmesini istediğinizde ya da sadece hafif bir nemlendirme istediğinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz.

* 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde cilt sertliği Visioscan tarafından test edilmiştir.

** Denekler; 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir. Deneklerin %96’sının cildiningörünümünde 7 günde, pürüzsüzlük, yumuşaklık, ışıldama ve aydınlanma alanlarında gelişim gözlemlenmiştir.Deneklerin %93’ünün 7 günde cilt parlaklığında gelişim gözlemlenmiştir.

*** Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir. Deneklerin tamamının cildinin nem oranınınilk ölçülen değerlerinin iki katına çıktığı gözlemlenmiştir.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin tavsiye edilen günlük kullanımı nasıldır?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici etikette belirtildiği gibi kullanılmalıdır: Temizleme jeli, tonik ve serum sonrası cildinize uygulayınız.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'yi her gün kullanabilir miyim?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici etikette belirtildiği gibi kullanıldığı sürece her gün kullanılabilir: Sabahları, yüz temizleme jeli, tonik ve serum sonrası cildinize uygulayın.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'yi açtıktan sonra buzdolabına koymalı mıyım?
Hayır. Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'yi kullanım öncesi serin, kuru ve doğrudan güneş ışığı almayan bir yerde saklayınız.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin raf ömrü nedir?
Açılmamış Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'nin raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır. Paketlerdeki son kullanma tarihini (EXP) göz önünde bulundurun. Bu ürün belirli bir düzende kullanılmak için tasarlanmıştır (günlük cilt bakım düzeninde belirtildiği gibi), bu nedenle tavsiye edilen şekilde kullanıldıkları takdirde sorun olmayacaktır.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'yi kimler kullanabilir?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir ve kadın ve erkeklerin kullanımına uygundur. Cilt rahatsızlığı olan kişiler ürünü kullanmadan önce bir doktora ya da dermatoloğa danışmalıdır.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici diğer Herbalife dış beslenme ürünleri ile birlikte kullanılabilir mi?
Evet. Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici tek başına ya da diğer Herbalife dış beslenme ürünleri ile birlikte kullanılabilir. Bu ürün yüz için geliştirilmiştir. Herbal Aloe serisi ise banyo, vücut ve saç için geliştirilmiştir.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici cilt rahatsızlığı olan kişilerin kullanımına uygun mudur?
Herhangi bir rahatsızlığı, cilt hassasiyeti ve alerjisi olanların kullanmadan önce doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici çocukların kullanımına uygun mudur?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'yi çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Çocukların Herbalife SKIN ürünlerini kullanması tavsiye edilmez.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici ilave paraben içeriyor mu?
Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici ilave paraben içermez.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?
Hayır. Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Parlaklık Veren Günlük Nemlendiricinin yüz üzerinde kullanımı güvenli midir?
Evet. Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici'yi yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu0830
MarkaHerbalife SKIN
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.