Herbalife diyabet hastaları için güvenli midir?

Herbalife Nutrition Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı 20 gram karbonhidrat içerir ve Herbalife Nutrition Tri Blend Select 9 gram karbonhidrat içerir. (250ml için)

Beslenme uzmanlarımız, özel beslenme gerekliliklerinin söz konusu olması nedeniyle, diyabet rahatsızlığı olan kişilerin beslenme programlarında herhangi bir değişiklik yapmadan önce hekimlerine danışmalarını önermektedir. Sağlıklı yetişkinlerin güvenle tüketebilmesi için tüm Herbalife Nutrition ürünleri AB ve ulusal kanunlara uygun olarak üretilmektedir.
 

 

Diyabet hastaları Herbalife Nutrition ürünlerini kullanabilir mi?

 

Diyabet hastaları, günlük beslenme programlarında bazı Herbalife Nutrition ürünlerine yer verebilirler. Bununla birlikte, ürünlerimizin besin değeri aromaya, porsiyon büyüklüğüne ve ürünün amacına göre değişiklik gösterecektir.   
 

Örneğin, (ürün etiketine uygun olarak hazırlandığında) Herbalife Nutrition Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Vanilya Aromalı her 250ml’de 20 gram karbonhidrat , 18 gram karbonhidrat içerir.
 

Diyabet hastaları için uygun ürünler birçok faktöre göre belirlenir. Sağlık durumu, diyabet tipi, karbonhidrat alımına ilişkin doktor tavsiyesi ve kullanılan ilaçlar bu faktörler arasında yer alır. 
 

Ayrıca, beslenme programında yapılacak değişikliklerin kan şekeri kontrolünü ve ilaçları etkileyebileceği ve bazı diyabet hastalarının bazı diyet kısıtlamalarına tabi olabileceği unutulmamalıdır.


 

26.12.2021

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.