Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda
 
1980’den bu yana, Herbalife Nutrition gücünü bilimden alan ürünlerle dünya genelinde beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve insanların dengeli beslenmesine yardımcı olmak için çalışmaktadır. Herbalife Nutrition, bireysel ihtiyaçlara yanıt vermek ve tüketicilerin benzersiz sağlık ve wellness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilebilen lezzetli beslenme ürünlerinin geliştirilmesinde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve doğrudan satış modeliyle faaliyet gösteren global bir beslenme şirketidir.
 
Herbalife Nutrition ürünleri, yalnızca müşterilerinin beslenme ve wellness hedeflerine ilişkin kapsamlı ve kişisel çözümler sunan eğitimli bağımsız distribütörler aracılığıyla satışa sunulur. Ayrıca, Herbalife Nutrition %100 para iadesi garantisiyle tüketicilerin korunması açısından %100 iade garantisi sayesinde tüketicilerin korunmasında Altın Standart sunar.
 
Herbalife Nutrition, tüm dünyada 90’dan fazla ülkede (EMEA’da 56 ülke) tüketicilere sunduğu seçeneklerle farklı beslenme ihtiyaçlarına yanıt verir. Herbalife Nutrition, insanların beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve üstün kaliteli ürünler ve ekonomik fırsatlar sunmak suretiyle dünyanın dört bir yanındaki toplumlarda olumlu bir etki yaratmaktadır.
 
Herbalife Nutrition, kaliteli ve gücünü bilimden alan ürünler geliştirir. Atıştırmalıklar, bitkisel çaylar, aloe içecekleri, takviye edici gıdalar, sporcu ürünleri, dış beslenme ürünleri ve öğün yerine geçen besleyici shake karışımları bu ürünler arasında yer alır. Herbalife Nutrition’un Formül 1 Shake Karışımları kilo kontrolü için öğün yerine geçer. Enerji düzeyi kısıtlanmış bir diyet programı kapsamında bir ana öğün yerine Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı tüketmek mevcut kilonun korunmasına katkıda bulunur. Enerji düzeyi kısıtlanmış bir diyet programı kapsamında iki ana öğün yerine Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı tüketmek kilo kontrolüne katkıda bulunur. Şirketin global beslenme felsefesi dengeli beslenmeye, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmeye ve eğitimli bir distribütörün yardımıyla kişisel bir program uygulamaya dayanmaktadır. Bu felsefe, her seferinde bir kişiye odaklanarak dünyanın beslenme alışkanlıklarını iyileştirmeye yardımcı olur.

2020’de, dünya genelinde her gün 5,3 milyon Herbalife Nutrition Protein Shake’i tüketildi. Tüm Herbalife Nutrition ürünleri, sağlıklı yetişkinlerin güvenle tüketebilmesi için global, AB ve ulusal kanunlara uygun olarak üretilmektedir. Herbalife Nutrition ürünleri etiketteki talimata uygun olarak tüketilmelidir. Bazı ürünlerde bulunan yulaf, süt ürünleri, kafein ve benzer içerik maddeleri hamile ve emziren kadınlar gibi belirli kişiler için uygun olmayabilir. Herbalife Nutrition ürünleri ya da belirli içerik maddeleri hakkında herhangi bir soru sormak isterseniz, doğrudan Global Tüketici Güvenliği ekibi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Herbalife Nutrition, beslenme programınızda herhangi bir değişiklik yapmadan önce hekiminize danışmanızı tavsiye eder. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.