Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Herbalife Shake

Herbalife Nutrition Formül 1 Shake, tam bir öğün yerine geçen shake’tir. Bitkisel proteinlerin yanı sıra dengeli beslenme için vücudunuzun bir öğünden alabileceği tüm temel mikro ve makro besinleri içerir. Yüksek kalorili bir öğün yerine, son derece uygun bir alternatif olan Herbalife Formül 1 Shake, 4 farklı aromasıyla damak tadınıza da hitap eder.

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Herbalife Shake Ahududu Aromalı
394,00 TL
225,00 TL
%42,9
185,00 TL
132,50 TL
%28,4
Bu kategoride toplam 7 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Nedir ve Nasıl Kullanılır ?

Günlük aldığımız kalori miktarı kilo vermemizde ve kilo almamızda ana etkendir. Günlük olarak vücudumuz kadınlarda ortalama 1200 ila 1500 kalori, erkeklerde ise 1500 ila 1800 kalori yakmaktadır. Vücudumuzun harcadığı kaloriden az miktarda kalori alırsak kilo verir, fazla miktarda kalori alırsak kilo alırız. Kilo vermek için ya günlük aldığımız kalori miktarını azaltmalı ya da günlük harcadığımız kalori miktarını arttırmalıyız. Harcadığımız kalori miktarını arttırmak için gün içindeki hareketliliğimizi arttırmak ( spor yapmak, yürümek ) en iyi yoldur.Tükettiğimiz kalori miktarını azaltmak için de en iyi yollardan biri ise, öğün yerine geçen kalorisi kısıtlanmış shake lerdir.

Herbalife öğün yerine geçen besleyici shake, günlük olarak aldığımız kalori miktarını azaltmamıza yardımcı olurken aynı zamanda içerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde sağlığımızı korumamıza yardımcı olmaktadır. 1 porsiyon Herbalife Shake 217 kaloridir.  Sabah ve akşam kullanımda günlük olarak ortalama 500 kalori daha az kalori almamıza yardımcı olurken aynı zamanda sağlıklı bir öğün yapmamızı sağlamaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.